Prostota, praktyczność i trwałość - wywiad z twórcą marki Brødrene

Przemo Napisał 

 1. Czym zajmuje się lub co produkuje Twoja firma?

Brødrene to nowoczesna marka toreb oraz akcesoriów i dodatków. Najwyższa jakość użytych materiałów, oryginalny design oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to tylko niektóre cechy naszych produktów.

2. Skąd czerpiesz inspiracje do działań i rozwoju?

Brødrene jest synonimem prostoty, praktyczności i trwałości. Kierujemy się zasadą, iż prawdziwy luksus jest wynikiem decyzji i wyborów, które podejmujemy. Wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności to rzeczy, na których najbardziej nam zależy.

3. Co wyjątkowego jest w Twoich produktach, co odróżnia je od konkurencji?

Produkty Brødrene są mocno zakorzenione w klasycznym designie i zamiłowaniu do tradycyjnego rzemiosła. Stworzyliśmy prawdziwie stylową markę, dzięki połączeniu naturalnych materiałów z prostymi, a jednocześnie wyrafinowanymi detalami. Naturalna skóra najlepszej jakości jest podstawowym elementem naszych produktów.

4. Czy nawiązujesz do patriotyzmu gospodarczego w swojej firmie? W jaki sposób?

Wszystkie produkty powstają w naszej skórzanej pracowni w Polsce. Współpracujemy z polskimi dostawcami półproduktów i materiałów.

5. Co dla Ciebie jako polskiego przedsiębiorcy znaczy patriotyzm gospodarczy?

W naszej działalności najlepszą formą wspierania polskiego biznesu jest współpraca z polskimi producentami materiałów i półproduktów. Jesteśmy dumni z tego, iż udaje nam się prowadzić biznes w Polsce i gwarantować najwyższą jakość produktów z krajowej produkcji.

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Nie zezwala się kodu HTML