"Szyjemy z sercem!" - nowa marka na POLPOL.pl

Przemo Napisał 

Fabiola Fabiola

1. Czym zajmuje się lub co produkuje Twoja firma?

Fabiola oznacza marzenie, a moim pragnieniem było robienie tego, co kocham. Choć wydaje się to proste, trudno jest samodzielnie zbudować wszystko od podstaw. Marka Fabiola tworzy torebki damskie, wykorzystując najlepsze surowce. Naszą jakość doceniają klientki w całym kraju, o czym może świadczyć chociażby dotarcie do finału plebiscytu Top Avanti 2017.

2. Skąd czerpiesz inspiracje do działań i rozwoju?

Od 23 lat pracuję w zawodzie kaletnika i mogę stwierdzić, że jest to praca, do której trzeba czuć powołanie. Pierwszego dnia człowiek zakochuje się w zapachu skóry, po roku zaczyna doceniać strukturę surowca i jego szlachetność, której nie są w stanie podrobić nawet najlepsi chemicy. Tym co inspiruje chyba najbardziej, jest kontakt z naturą i świadomość, że skóra wymaga poświęcenia jej dużo czasu i uwagi.

3. Co wyjątkowego jest w Twoich produktach, co odróżnia je od konkurencji? 

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykończenia – stawiamy na najlepsze surowce i szyjemy z sercem!

4. Czy nawiązujesz do patriotyzmu gospodarczego w swojej firmie? W jaki sposób?

Firmę tworzy niemal cała rodzina – pracują w niej moja żona, siostra, mama, szwagierka i sąsiadka Kasia. W wakacje i weekendy możemy liczyć na pomoc moich córek, które wkładają całe serce w proces pakowania i wysyłania torebek. Fabiola to marka, którą chcemy nieustannie rozwijać, zatrudniając prawdziwych pasjonatów.

5. Co dla Ciebie jako polskiego przedsiębiorcy znaczy patriotyzm gospodarczy?

To spełnianie marzeń – nie należy narzekać na swój los, lecz trzeba brać sprawy we własne ręce i zacząć budować rodzinę, potem angażować się w ulepszanie naszych małych ojczyzn, a następnie rozwinąć biznes, który stanie się nie tylko sposobem na życie, lecz również pasją. Duże zmiany wymagają czasu, jednak każdy może dołożyć swoją cegiełkę i sprawić, że wszyscy będziemy dumni z naszego kraju.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Nie zezwala się kodu HTML