Ciepliki

Ciepliki powstały z myślą o wszystkich tych, którzy szukają porcelany innej niż wszystkie – ręcznie zdobionej i estetycznej!

Czym zajmuje się Twoja marka?

Ciepliki to marka, która oferuje ręcznie malowaną porcelanę z optymistycznym przesłaniem i… prawdopodobnie najbardziej kolorową porcelanę w Polsce!

Skąd czerpiesz inspiracje do działań i rozwoju marki?

Inspiracją są dla mnie przede wszystkim kolory! Można się nimi bawić, dowolnie modyfikować i właśnie ta mnogość różnych zestawień kolorystycznych daje mi niesamowitą radość tworzenia. Poza kolorami, inspiracją i motorem dla działań jest moja ogromna potrzeba tworzenia czegoś własnego i doskonalenia się, ale też posiadania. Ciepliki są spełnieniem moich marzeń o twórczej i swobodnej pracy w domu.

Co wyjątkowego jest w Twoich produktach, co odróżnia je od innych na rynku?

Wyróżnikiem Cieplików miały być początkowo nietuzinkowe, optymistyczne napisy, ale z czasem moim sztandarowym produktem stał się mój „cieplikowy wzór listeczkowy”, który daje cudowne pole do kolorystycznych popisów! Obecnie w mojej ofercie znajdują się ceramiczne kubki i filiżanki, a malowidła na nich są nie do podrobienia.

Wszelkie wzory i napisy malowane są ręcznie, a na dodatek są trwałe!

Czym dla Ciebie jest, jako przedsiębiorcy, patriotyzm gospodarczy?

Pracuję głównie na porcelanie produkowanej w Polsce – m.in. Karolinie, Lubianie i Kristoffie. Poza tym planuję wkrótce uruchomić małą produkcję własnej porcelany – na którą, nie ukrywam, nie mogę się już doczekać!

Czy marka Ciepliki nawiązuje do patriotyzmu gospodarczego w swoich komunikatach? Jeśli tak, to w jakiej formie?

W moim przypadku patriotyzm gospodarczy rozbudził się w momencie, kiedy sama zaczęłam bawić się rękodziełem. Odkąd sama tworzę, z ciekawością śledzę poczynania innych polskich twórców i chętnie zamawiam ich produkty. Niech żyje polskie rękodzieło, polskie firmy i polski handel!

Filiżanki dla dwojga Mrs. & Mr. RightZestaw filiżanek Red & Blue 2 x 350 mlFiliżanki dla pary Mr & Mrs Right ręcznie malowane