Bionigree to pierwsza polska marka naturalnych kosmetyków trychologicznych z czarną porzeczką. Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki to substancja bogata w witaminę C, witaminy z grupy B i pożądane składniki mineralne. Ma działanie nawilżające, ściągające dzięki czemu wykazuje szczególnie wartościowe działanie pielęgnacyjne na skórę głowy i włosy.

Czym zajmuje się Bionigree lub co produkuje Państwa firma?

Bionigree to pierwsza polska marka naturalnych kosmetyków trychologicznych z czarną porzeczką. Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki to substancja bogata w witaminę C, witaminy z grupy B i pożądane składniki mineralne. Ma działanie nawilżające, ściągające dzięki czemu wykazuje szczególnie wartościowe działanie pielęgnacyjne na skórę głowy i włosy. Produkty wchodzące w skład portfolio Bionigree Basic nie zawierają: SLS/SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników i innych niepożądanych w kosmetykach do pielęgnacji skóry głowy i włosów składników.

Kosmetyki Bionigree nie zawierają również składników pochodzenia zwierzęcego – są Vegan Friendly. Cała linia produktów Bionigree Basic należy do grupy kosmetyków profesjonalnych – trychologicznych.

Skąd czerpie Pani inspiracje do działań, rozwoju?

Największą liczbę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Wśród nich najwięcej jest klientów korzystających z usług gabinetów trychologicznych, których sieć sama prowadzę na Dolnym Śląsku. Są to klienci szukający rozwiązania problemów takich jak: wypadanie włosów, przetłuszczanie się skóry głowy, łupież, łuszczyca. Kieruję nasze produkty również do osób ceniących naturalne kosmetyki oraz tych, którzy chcą zadbać o środowisko naturalne. Naszymi klientami są głównie kobiety. Moim największym osiągnięciem jest zadowolenie moich klientów. Cieszę się, że mogę pomagać ludziom.

Czuję niesamowitą satysfakcję, gdy uda mi się rozwiązać problemy klientów. Nierzadko otrzymuję od nich maile z podziękowaniami za udzieloną pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne i dodaje motywacji do dalszej pracy.

Co wyjątkowego jest w Państwa produktach, co odróżnia je od konkurencji?

Wszystkie nasze kosmetyki zawierają w sobie czarną porzeczkę. Ma ona bardzo dobre właściwości dla skóry głowy i włosów. W skład linii „Bionigree Basic” wchodzą 4 produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

  • Serum oczyszczające do skóry głowy i włosów BIONIGREE BASIC_01

to preparat o działaniu złuszczającym, przeciwłupieżowym, antybakteryjnym. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, ułatwiając wchłanianie substancji odżywczych.

  • Szampon oczyszczający do włosów BIONIGREE BASIC_02

ma delikatne działanie oczyszczające i nawilżające. Jest przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych. Przywraca odpowiednie ph skóry.

  • Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów BIONIGREE BASIC_03

o działaniu intensywnie nawilżającym, odbudowującym i odżywiającym skórę głowy. Wyjątkowości odżywce nawilżającej BIONIGREE dodaje fakt, iż chroni komórki macierzyste skóry głowy, opóźnia proces ich starzenia oraz zmniejsza oznaki tegoż procesu.

  • Serum pobudzające włosy do wzrostu BIONIGREE_BASIC 04

to naturalny produkt, który pobudza włosy do wzrostu, pogrubia je i wzmacnia. Przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem wypadania włosów, a także dla osób, które chcą poprawić jakość swoich włosów.

Czy nawiązuje Pani do patriotyzmu gospodarczego w swojej firmie? Jeśli tak to w jaki sposób?

BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich producentów i dystrybutorów oraz korzystanie z transportu finalnych produktów kosmetycznych do klientów z wykorzystaniem polskiego kuriera sprawia, że każdy kosmetyk z logiem BIONIGREE jest w 100% produktem polskim.

To powód do dumy i jednocześnie motywator do dalszego działania.