Czym zajmuje się lub co produkuje Pana/i firma?

Mi Bebe to polska marka, która zajmuje się produkcją i sprzedażą kocyków i innych akcesoriów do wózków, fotelików oraz pokoików dziecięcych dla dzieci i niemowlaków. Nasze produkty są projektowane indywidualnie z myślą o każdym naszym kliencie. Zapewniamy też, że są one w 100% wykonywane ręcznie.

Skąd czerpie Pan/i inspiracje do działań, rozwoju?

Inspiracją do tworzenia wyjątkowych produktów są przede wszystkim odbiorcy – dzieci, ich potrzeby, jak również potrzeby rodziców. Jako rodzic wiem, co jest potrzebne dla mojego dziecka na danym etapie rozwoju, dlatego szukam produktów funkcjonalnych, solidnych oraz wysokogatunkowych. Obserwacja potrzeb rodziców i dzieci oraz obecnych trendów rynkowych związanych z wzornictwem tkanin i ich jakością pozwala nam rozwijać ofertę i tworzyć unikatowe produkty zaprojektowanie z myślą o najmłodszych. Kładziemy nacisk na materiały ekologiczne i najwyższej jakości, tak by były dla dziecka bezpieczne oraz komfortowe. Wprowadzamy również innowacyjne produkty z ekologicznych materiałów jak np. tkanina bambusowa z dodatkiem przędzy Milkofil.

Co wyjątkowego jest w Pana/i produktach, co odróżnia je od konkurencji?

Dokładamy wszelkich starań, aby używać materiałów przyjaznych środowisku, posiadających certyfikat OEKO-TEX® i bezpiecznych dla najmniejszych niemowląt. Zapewniamy naszych klientów o najwyższej jakości produktów, czyniąc jednocześnie ich codzienny świat bardziej kolorowym i wesołym. Tworzymy też legalnie – kupując u nas masz pewność, że kupujesz z legalnego źródła, zapewniającego Ci bezpieczeństwo zakupów pod każdym względem.
W swojej ofercie posiadamy wyjątkowe kocyki i śpiworki do fotelika samochodowego, jak również wiele produktów wykonanych z tkaniny bambusowej z algami morskimi czy z tkaniny bambusowej z przędzą Milkofil, jak na przykład otulacze bambusowe.

Czy nawiązuje Pan/i do patriotyzmu gospodarczego w swojej firmie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Co dla Pana/i jako polskiego przedsiębiorcy znaczy patriotyzm gospodarczy?

Patriotyzm gospodarczy to dla nas wspieranie polskich produktów i polskich producentów. Sami wytwarzany w Polsce własnoręcznie robione produkty. Często większość materiałów użytych do produkcji pochodzi od polskich producentów oferujących najwyższej jakości certyfikowane produkty. Chcemy wspierać polską gospodarkę, gdyż polskie nie znaczy gorsze – wręcz przeciwnie, coraz częściej polskie oznacza wysoką jakość. Mi Bebe to w 100% polska firma. Niedawno połączyliśmy również siły z marką, która promuje legalny polski hand made. Chcemy wpłynąć na świadomość Polaków, że nasze krajowe produkty są bardzo dobrej jakości, warto je kupować i mieć z nich 100% satysfakcję.