TimoSimo to polska marka specjalizująca się w tworzeniu produktów handmade dla dzieci.

Czym zajmuje się Twoja marka?

TimoSimo to polska marka specjalizująca się w tworzeniu produktów handmade dla dzieci. Oferujemy ręcznie wykonane przytulanki, książeczki sensoryczne, ozdoby i akcesoria do pokoju dziecka. Dbamy o to, by nasze produkty były wykonane z materiałów najwyższej jakości i wprowadzamy na rynek unikatowe oraz nowoczesne rękodzieła.

Skąd czerpiesz inspiracje do działań i rozwoju marki?

Ogromną inspiracją są dla mnie moje dzieci. Sama nazwa firmy TimoSimo powstała od imion synów – Tomka i Szymka. Zawsze uwielbiałam rękodzieła i właśnie takie produkty starałam się wybierać dla swoich pociech. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w branży marketingowej, a także przyglądaniu się rozwojowi różnych przedsiębiorstw, postanowiłam stworzyć coś swojego i prowadzić firmę samodzielnie od A do Z.

Co wyjątkowego jest w Twoich produktach, co odróżnia je od innych na rynku?

Myślę, że jest to przede wszystkim bogata i różnorodna oferta skierowana do dzieci w wieku 0-12 lat. Można w niej znaleźć rozmaitą liczbę wzorów książeczek sensorycznych, akcesoriów i przytulanek, tak dla dziewczynek, jak i chłopców (na rynku większość akcesoriów i przytulanek dla dzieci przeznaczone jest dla dziewczynek). Naszą zaletą jest też szybki czas realizacji, który wynosi do 5 dni od daty zamówienia, a wszystko to możliwe jest dzięki sporemu zespołowi twórców.

Czym dla Ciebie jest, jako przedsiębiorcy, patriotyzm gospodarczy?

Zawsze staram się wybierać polskie produkty, a dzięki temu wspierać polskich przedsiębiorców. Tworząc TimoSimo, wiedziałam, że będę korzystać wyłącznie z usług rodzimych twórców i z polskich materiałów. Jesteśmy dumni z tego, że TimoSimo to polska marka, że tworzymy w Polsce.  Wspieramy w swoich działaniach patriotyzm gospodarczy. Chcemy tę ideę promować dalej, nie tylko w naszym kraju. Bardzo się cieszymy, że również zagraniczni klienci doceniają nasze działania

Czy TimoSimo nawiązuje do patriotyzmu gospodarczego w swoich komunikatach? Jeśli tak, to w jakiej formie?

Oczywiście, że tak. Wystarczy spojrzeć na stronę naszego sklepu i nasze logo, w którym jest informacja, gdzie projektujemy. W mediach społecznościowych podkreślamy, że nasze produkty tworzone są właśnie w naszym kraju. Chwalimy się tym i jesteśmy dumni, że TimoSimo to w 100% polska marka.