Czym zajmuje się lub co produkuje Państwa firma Latori?

LATORI to marka, która powstała z pasji i miłości do szycia. Założenie firmy i tworzenie unikatowych produktów było od dawna naszym ogromnym marzeniem. Chcemy, aby tworzone przez nas rzeczy trafiały do Pań oraz ich pociech, które często chcą upodobnić się do swoich mam. Stawiamy na styl, szyk, oryginalność, ale również codzienność – i właśnie tak chcemy być postrzegani.

Skąd czerpią Państwo inspiracje do działań, rozwoju?

Obserwujemy trendy i staramy się w naszych projektach uwzględniać wygodę oraz niepowtarzalny styl. Naszą główną inspiracją do działań jednak jest głównie satysfakcja Klientek, które doceniają naszą pracę i często do nas wracają.

Co wyjątkowego jest w Państwa produktach, co odróżnia je od konkurencji?

Nasze produkty wyróżnia jakość, do której przywiązujemy bardzo dużą wagę. Każdy projekt wykonywany jest starannie, wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny, dbamy o każdy szczegół – zarówno ten dotyczący zamysłu projektu, konstrukcji formy, jak i podczas szycia.

Czy nawiązują Państwo do patriotyzmu gospodarczego w swojej firmie? Jeśli tak to w jaki sposób?

Projektowane od początku do końca w Polsce nasze produkty produkowane są z polskich tkanin i dzianin najwyższej jakości. Chcemy wspierać i rozwijać polską gospodarkę i mówić o niej w samych superlatywach, na przykład poprzez własną produkcję.

Co dla Państwa jako polskiego przedsiębiorcy znaczy patriotyzm gospodarczy?

Patriotyzm gospodarczy dla nas jako przedsiębiorcy to coś bardzo ważnego. Każdy z nas powinien dbać i wspierać polski rynek, bo nasze produkty niczym nie ustępują zagranicznej konkurencji, a często ich jakość jest dużo wyższa. Każdy z nas, będąc Polakiem, powinien potrafić to docenić oraz z dumą mówić o wszystkim tym, co jest nasze – polskie.