Bionigree
Bionigree
Złotoryja, Polska

Nazwa BIONIGREE

Nazwa BIONIGREE powstała z połączenia słów "bio" i "green", charakterystycznych dla produktów kosmetycznych składających się z naturalnych składników, oraz łacińskiego słowa „Ribes nigrum L.” oznaczającego czarną porzeczkę.

Połączenie wymienionych słów jest nieprzypadkowe. Otóż wszystkie produkty marki BIONIGREE są naturalne i posiadają w swoim składzie czarną porzeczkę. 

 

Gwarancja naturalności kosmetyków

Znamiennym dla wszystkich produktów kosmetycznych oferowanych przez firmę BIONIGREE jest ich skład, w którym czołowe miejsce zajmuje czarna porzeczka. Ważnym podkreślenia jest także dbałość o to, aby każdy produkt zawierał naturalne składniki. Podkreśla to logo, a gwarantuje slogan. 

 

Polskie kosmetyki trychologiczne z czarną porzeczką

BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich producentów i dystrybutorów oraz korzystanie z transportu finalnych produktów kosmetycznych do klientów z wykorzystaniem polskiego kuriera sprawia, że każdy kosmetyk z logiem BIONIGREE jest w 100% produktem polskim. To powód do dumy i jednocześnie motywator do dalszego działania.

 

Zawsze do Twojej dyspozycji

BIONIGREE Sp. z o.o. 
ul. Solna 4/2
59-500 Złotoryja

KRS: 0000607792
NIP: 6941685513
REGON: 364147132

E-mail: kontakt@bionigree.pl

BOK: +48 503-939-559

Wyświetl: 16 32 48 64 96
Emulsja do skóry głowy BIONIGREE BASIC_03

<p>Emulsja do sk&oacute;ry głowy BIONIGREE BASIC_03 to&nbsp;<b>naturalny kosmetyk</b>&nbsp;trychologiczny o działaniu nawilżającym. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju ...

49,00 zł